Wolumetria twarzy – Salon LAUREN Sosnowiec

Wolumetria twarzy

polega na wprowadzeniu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Iniekcja odbywa się za pomocą igły lub kaniuli (tępo zakończonej igły). Wolumetria wykorzystuje specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego, gęstszą od typowych wypełniaczy i bardzo plastyczną, która wstrzykiwana jest w głębokie warstwy skóry.
Zapewniają one natychmiastowe i długotrwałe efekty: 12-18 miesięcy.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, odczuwalne jest lekkie rozpieranie w tkankach podskórnych. Zabieg trwa około 40 minut

W miejscu podania wypełniacza może pojawić się lekkie zaczerwienienie, niewielki obrzęk czy delikatny ból, ale wszystkie te objawy znikają samoistnie w ciągu 2-3 dni. Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie siniaczki, które można zamaskować makijażem korekcyjnym.
Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia.

Preparat wypełnia zapadniętą objętość policzków, skroni, okolic żuchwy czy podbródka, pozwala uwydatnić kształt twarzy i skorygować jej profil. W efekcie uzyskujemy jednolity, a przede wszystkim naturalny rezultat.

– utrata objętości twarzy

– wiotkość

– niewyraźne rysy twarzy

– nowotwór

– ciąża i karmienie piersią

– aktywna opryszczka

– choroby autoimmunologiczne

– infekcja

– antybiotykoterapia

PYTANIA PACJENTEK

Czy wolumetria zmieni rysy mojej twarzy?

Zabieg możemy wykonać z zachowaniem naturalności i użyciem małej ilości kwasu hialuronowego oraz możemy zmienić rysy twarzy.

Jak długo utrzymują się efekty?

Kwasy wolumetryczne utrzymują się około 12 miesięcy.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wykonujemy z wykorzystaniem kaniuli, dzięki czemu zabieg nie jest bolesny.