Opalanie natryskowe – Salon LAUREN Sosnowiec

Opalanie natryskowe

Pięknie opalona skóra już nie musi wiązać się z przekonaniem, że jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych i jej przedwczesne starzenie. U nas spotkasz miłośniczki zdrowej opalenizny, które regularnie korzystają z zabiegu opalania natryskowego Fake Bake. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie i produktach premium, których formuła oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki którym opalenizna jest równomierna i trwała, a skóra maksymalnie odżywiona. Nie musisz się już martwić o poparzenia, zaczerwienienia, smugi czy też inne niedoskonałości.

Zabieg opalania natryskowego Fake Bake jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się około 10 dni.

Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV np. bardzo jasny fototyp skóry, alergie czy inne problemy dermatologiczne.

– bielactwo

– jasny fototyp skóry

– alergie na słońce

– aktywna łuszczyca, egzema

– rany w miejscu zabiegowym

PYTANIA PACJENTEK

Czy mogę opalać się w ciąży?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby korzystać z opalania w ciąży.

Kiedy mogę wziąć prysznic po wizycie?

W zależności od płynu wybranego podczas opalania prysznic bierzemy po 3-8 godzinach.

Czy w gabinecie jest wykonywany peeling?

Tak, bezpośrednio przed zabiegiem wykonujemy suchy peeling całego ciała.