SOLARIUM – Salon LAUREN Sosnowiec

SOLARIUM

Marka Ergoline jest niekwestionowanym Numerem 1, i to nie tylko wśród właścicieli profesjonalnych solariów. Znajduje się ona także na szczycie skali popularności wśród indywidualnych klientów.

Innowacyjne technologie, nowoczesna optyka i doskonała jakość wykonania sprawiły, że marka Ergoline jest wiodącą światową marką w swojej branży. Jej wartość dokumentuje także niespotykanie niski spadek wartości urządzeń w czasie.

Jakość stale jest w cenie. Praktyka bowiem pokaże od razu, czy solarium spełnia wysokie wymagania, czy też nie. Wszystkie profesjonalne urządzenia do opalania firmy Ergoline charakteryzują się starannie dobranymi materiałami, doskonałym wykonaniem i wyjątkową prostotą obsługi podczas prac konserwacyjnych. Kto inwestuje w profesjonalne urządzenia do opalania firmy Ergoline, dokonuje świadomego wyboru i wie na co może w zamian liczyć. Codzienna praca Naszego salonu pokazuje co dobre, a co złe.

W łóżku znajdziecie Państwo LAMPY HYBRYDOWE – jedyne takie na rynku !

Terapia kolagenowa to istna rewolucja na rynku odnowy biologicznej!

Zapewnia odmłodzenie, rewitalizację i poprawę kondycji skóry. Światło kolagenowe spłyca zmarszczki oraz powoduje, że skóra nabiera elastyczności, blasku i młodzieńczego wyglądu. Biopozytywne efekty terapii są udowodnione naukowo – to porcja zdrowia dla Twojego ciała i zmysłów. 

Krótkie sesje , maksimum korzyści !