Oczyszczanie wodorowe – Salon LAUREN Sosnowiec

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe dogłębnie oczyszcza skórę wykorzystując cząsteczki czystego wodoru. Skład się z poszczególnych etapów, dzięki którym uzyskuje się efekt skóry idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej:

  • Etap I – neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej. Wolne rodniki wiążą się z dostarczonymi jonami wodoru tworząc tak potrzebne skórze wodę i czysty tlen.
  • Etap II – eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki, ponieważ utrudniałyby działanie substancji aktywnej.
  • Etap III – dotlenienie, które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.
  • Etap IV – rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym wytworzeniem nadmiaru wolnych rodników, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Etap V – wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej, w głębsze warstwy skóry, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza ona do drgania komórek, wywołuje efekt termiczny, relaksację struktur komórkowych, odprężenie mięśni i pobudza krążenie krwi oraz limfy. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.
  • Etap VI – zabieg anty-aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falę radiową. Uzyskany w ten sposób efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę.

Wodorowe oczyszczanie twarzy, skóry szyi lub dekoltu pozwala uzyskać kompleksowy efekt – od dogłębnego oczyszczenia do liftingu

– rozszerzone pory

– zaskórniki zamknięte i otwarte

– tłusta skóra

– trądzik

– metalowe implanty

– rozrusznik serca

– nowotwór

– antybiotykoterapia

PYTANIA PACJENTEK

Czy po oczyszczaniu wodorowym zmniejszą się moje zmarszczki?

Nie, nie jest to zabieg anti-aging.

Czy zabieg można wykonać u nastolatka z trądzikiem?

Jak najbardziej, zabieg oczyszczający jest rekomendowany do cer trądzikowych.

Jak długo trwa zabieg?

Oczyszczanie wodorowe to wieloetapowy zabieg, który trwa około 70 minut.