Keratynowe wygładzanie włosów – Salon LAUREN Sosnowiec

Keratynowe wygładzanie włosów

Keratynowe wygładzanie włosów to innowacyjny zabieg, którego celem jest odbudowa zniszczonych włosów, ich intensywne odżywienie i sprawienie aby włosy były łatwe w ułożeniu. Polega na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Nasz produkt, oprócz keratyny, która regeneruje uszkodzone włosy, zawierają również antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zabiegi keratynowe przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi. Nasze terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.
Po zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację. Są także bardziej odporne na negatywne działanie promieni UV i puszenie się w wilgotnym środowisku.

Po zabiegu zalecamy zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej.

PYTANIA PACJENTEK

Jak długo utrzymują się efeky?

Przy stosowaniu się do zaleceń po zabiegowych i używaniu kosmetyków do pielęgnacji domowej efekt utrzymuje się około 6 miesięcy.

Kiedy mogę umyć włosy po zabiegu?

Bezpośrednio po keratynowym wygładzaniu włosów zalecamy myć włosy nie wcześniej niż po 48 godzinach od wizyty.

Czy mogę u Państwa kupić produkty podtrzymujące efekt wygładzenia włosów?

Tak, mamy dostępne produkty do pielęgnacji domowej.