O nas – Salon LAUREN Sosnowiec

O nas

O nas

Salon Lauren Sosnowiec

Lauren Salon Urody to miejsce, w którym od ponad 20 lat pasjonujemy się fryzjerstwem, a w ostatnich latach w związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku poszerzyliśmy działalność o usługi kosmetologiczne i modelowanie sylwetki. Jest to wiodący salon w mieście, w którym znajdziecie Państwo usługi kosmetyczne, estetyczne i fryzjerskie.

Stawiamy na jak najlepszą obsługę klienta i profesjonalizm w każdym calu. Służymy również porada w zakresie doboru odpowiednich zabiegów dedykowanych indywidualnym potrzebom klientów.

Naszym celem jest w pełni zadowolony klient, dlatego świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Pracujemy na najwyższej klasy produktach oraz urządzeniach o najwyższym profilu skuteczności i bezpieczeństwa.

Co Nas charakteryzuje?

– profesjonalny zespół specjalistów
– wysoka jakość usług
– najwyższej jakości sprzęt
– najnowsze technologie
– konkurencyjne ceny
– ciągłe szkolenia, dzięki którym rozwijamy swoje umiejętności

Nasz zespół

Eksperci od piękna

Klaudia Tokarczyk

Specjalistka do zadań specjalnych

Monika Ciszek – Potęga

General Manager
Zakres usług

wyjątkowe zabiegi dla Ciebie

W Salonie Lauren wykonujemy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, upiększające i estetyczne twarzy w oparciu o najwyższej jakości sprzęt i przy użyciu profesjonalnych produktów.

Oferta Naszego salonu jest bogata i zawiera zarówno zabiegi relaksacyjne jak i te bardziej inwazyjne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając odpowiednie terapie zabiegowe.

Personalizowane plany zabiegów wyszczuplających, modelujących, ujędrniających oraz budujących masę mięśniową. Najnowsze technologie, sprawdzone metody zabiegowe i światowe nowości w jednym miejscu.

Wśród nich znajdziecie między innymi medyczną kriolipolizę LipoCryo oraz Contour Sculpt.

Fryzjerstwo to część Naszego salonu, która jest z Nami od samego początku.

Nasi styliści profesjonalnie podchodzą do każdego klienta, poprzedzając wizytę konsultacją, dzięki której efekty końcowe są w pełni satysfakcjonujące.