Koloryzacja – Salon LAUREN Sosnowiec

Koloryzacja

Nazywana również koloryzacją podstawową, to typ znany przez każdą osobę, która kiedykolwiek miała do czynienia z farbowaniem włosów. Koloryzacja amoniakalna pokrywa siwe włosy w stu procentach. Gwarantuje uzyskanie intensywnych, wielowymiarowych kolorów pełnych blasku. Idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb każdej klientki.

Typ koloryzacji regenerującej strukturę włosów. Produkty semi permanentne stosowane są do tonowania i odświeżania kolorów. Koloryzacja ta jest całkowicie bezpieczna dla włosów, polecana również dla kobiet w ciąży.

W każdym sezonie królują inne kolory, inne techniki. Jednak zawsze są dobierane indywidualnie do potrzeb Naszych klientów. Każdy z naszych stylistów po odpowiedniej konsultacji dobierze i zaproponuje odpowiedni sposób wykonania koloryzacji. Główne techniki, którymi się posługujemy to: koloryzacja typu refleksy, sombre, ombre, flamboyage, dekoloryzacja i koloryzacja kreatywna. 

PYTANIA PACJENTEK

Czy po dekoloryzacji moje włosy będą suche?

Rekomendujemy wykonanie dekoloryzacji z systemem zabezpieczającym włosy, dzięki czemu po zabiegu włosy są nawilżone, miękkie i błyszczące.

Czy koloryzacja u kobiet w ciąży jest bezpieczna?

Tak, można wtedy wykonać koloryzację delikatnymi farbami dedykowanymi dla kobiet w ciąży.

Czy strzyżenie jest liczone osobno przy koloryzacji?

W cenie koloryzacji jest również strzyżenie i modelowanie.