PROFHILO H+L – Salon LAUREN Sosnowiec

PROFHILO H+L

to ultranowoczesny sposób odmładzania skóry. Składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA, o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu – aż 64 mg, w tym:

L-HA, którego działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).

Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających, które neutralizują wiotkość skóry. Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. Preparat wygładza zmarszczki oraz liftinguje skórę,  nadając skórze utracony efekt sprężystości.

Stabilizowane kompleksy hybrydowe PROFHILO to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając, uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładzając zmarszczki oraz wysmuklając rysy twarzy.

PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Dzięki wyselekcjonowaniu naturalnego HA o stężeniu 64mg skumulowanego w jednej dawce oraz zastosowaniu generacji sieciowania (stabilizacji termicznej) jest praktycznie pozbawiony wad.

– utrata napięcia skóry

– utrata sprężystości skóry

– wysmuklenie rysów twarzy

– neutralizacja chomiczków

– przywrócenie utraconego konturu

– wygładzenie  zmarszczek

– ciąża, okres karmienia piersią

– choroby autoimmunologiczne

– cukrzyca

– tendencje do powstawania bliznowców

– aktywne zakażenia okolicy zabiegu

– choroba nowotworowa

PYTANIA PACJENTEK

Co oznacza, że preparat Profhilo® wstrzykuje się specjalną techniką BAP?

BAP, czyli Beauty Aesthetic Points, to pięć specjalnie opracowanych punktów bio estetycznych, które zostały wybrane przez badaczy w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i gałęzi naczyń nerkowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków i siniaków.

Technika BAP została opracowana specjalnie dla tego preparatu.

Czy zabieg Profhilo® jest bezpieczny?

Profhilo jest jednym z najbezpieczniejszych preparatów wykorzystywanych w kosmetologii estetycznej.

Nie zawiera żadnych substancji chemicznych, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na uczulenia czy podrażnienia skóry.

Jak często muszę robić zabieg ?

W celu odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 1 miesiąca. Efekt utrzymuję się około roku.