Mezoterapia igłowa – Salon LAUREN Sosnowiec

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem kosmetologii estetycznej, który ma na celu dostarczenie skórze substancji nawilżających, odżywczych i regenerujących. Wnikając głęboko w warstwy skórne, powoduje poprawę jej wyglądu. Regeneruje, ujędrnia, spłyca zmarszczki i redukuje niedoskonałości. Zabieg wykonywany jest na niemal każdym obszarze ciała, jednak do najbardziej popularnych miejsc należą twarz, szyja, dekolt, dłonie i owłosiona skóra głowy. Oprócz efektu odmłodzenia mezoterapia igłowa zapobiega łysieniu i wypadaniu włosów, a także redukuje tkankę tłuszczową i cellulit znajdujący się na udach, brzuchu czy pośladkach. Zabiegi te stosowane są również profilaktycznie przeciw powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek.

Zabiegi mezoterapii igłowej przynoszą szybkie i długotrwałe efekty widoczne już chwilę po odbytej kuracji. Dzięki właściwościom aktywnego koktajlu skóra staje się bardziej gęsta i napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Aby uzyskać zadowalające efekty, zabieg należy powtarzać średnio 3 razy w odstępie około dwóch tygodni. W celu podtrzymania efektu zaleca się powtarzanie mezoterapii co kilka lub kilkanaście tygodni. Należy pamiętać, że nie jest to zabieg permanentny i wymaga powtarzania cyklu.

Mezoterapia igłowa cieszy się dużą popularnością. Osoby, które poddały się zabiegowi, są zadowolone z jego szybkich efektów. Rezultaty widoczne są przez dłuższy czas, dlatego tak wiele klientów inwestuje w mezoterapię. Ta innowacyjna metoda jest coraz bardziej popularnym i sprawdzonym sposobem w walce z różnymi schorzeniami skóry.

– odmładzanie skóry

– nawilżenie skóry

– profilaktyka przeciwstarzeniowa

– nadmierne wypadanie włosów

– ciąża i karmienie piersią

– nowotwór

– choroby autoimmunologiczne aktywne

– opryszczka w miejscu iniekcji

– antybiotykoterapia

PYTANIA PACJENTEK

Ile trzeba zrobić zabiegów w serii?

Zalecamy wykonanie 3 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych.

Czy zawsze podawana jest ta sama substancja?

Nie. Składniki aktywne dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry.

Na jakie partie można zrobić mezoterapię?

Możemy wykonać zabieg na okolicę oczu, twarz, szyję, dekolt, dłonie.