Contour Sculpt – Salon LAUREN Sosnowiec

Contour Sculpt

Contour Sculpt – nr 1 na świecie.

Spala tkankę tłuszczową równocześnie rzeźbiąc mięśnie. Już po 4 zabiegach Twoja masa mięśniowa zwiększa się o 16%, a tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana aż o 19%.

Zabieg ten pomaga również zlikwidować rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży. Wystarczy tylko 30 minut, a w tym czasie urządzenie oddziałuje na konkretną partię ciała wykonując za nas pracę równą 20.000 przysiadów czy brzuszków.

Contour Sculpt został przebadany w 34 niezależnych badaniach potwierdzających jego wysoką skuteczność.

Skuteczność oraz bezpieczeństwo CONTOUR SCULPT zostały przetestowane przez najbardziej renomowane metody naukowe (MRI, CT, US i Histology) w 34 niezależnych badaniach wieloośrodkowych w stanach zjednoczonych. Wykazały one, ze optymalna terapia składająca się z 4 zabiegów daje:

  • redukcje tkanki tłuszczowej średnio o 19% (największa redukcje zaobserwowano pod pępkiem)
  • przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej o 16%, zmniejszenie o 11% diastasis recti, czyli pociągowego rozstępu mięśni brzucha

Klienci poddawani badaniom klinicznym byli zadowoleni z efektów na poziomie 96%.

W trakcie jednego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordowa liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów. Jaki to daje efekt? Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoja strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. To, co pacjent widzi po serii zabiegów CONTOUR SCULPT, to znaczny wzrost mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej. Ten efekt zapewnia wyjątkowa satysfakcję z poprawy wyglądu.

To zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje ona selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni. Poprawia strukturę mięśni, ponieważ pobudza wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

– wiotkość skóry

– miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej

– płaskie pośladki

– rozstęp mięśni brzucha

– osłabione mięśnie

– ciąża i karmienie piersią

– rozrusznik serca

– nowotwory

– padaczka

– metalowe implanty

PYTANIA PACJENTEK

Czy po jednym zabiegu Contour Sculpt są widoczne efekty?

Nie. Efekty są widoczne po minimum 3 zabiegach.

Czy zabieg Contour Sculpt boli?

Zabieg może być chwilami nieprzyjemny, ale nie jest bolesny.

Czy zabieg Contour Sculpt jest dla kobiet w ciąży?

Nie. Ciąża jest przeciwwskazaniem do ćwiczeń z wykorzystaniem fali elektromagnetycznej.