Botoks Jean Paul Myne – Salon LAUREN Sosnowiec

Botoks Jean Paul Myne

THERMO REPAIR TOP UP to  zabieg dający efekt „BOTOKSU” jest rezultatem działalności badawczej JEAN PAUL MYNÈ.

Działa natychmiastowo, zapewniając maksimum przyjemności, zwiększając objętość włosów, wzmacniając je i zapewniając rewelacyjny blask i miękkość.

Czy wiesz że nasze włosy pokryte są warstwami keratynowymi, im bliżej nasady tym jest ich więcej im bliżej końcówek tym nie ma ich praktycznie wcale! Dlaczego? Przez zabiegi chemiczne, ingerencje termiczną suszarki, prostownicy lokówki itd. Przez to nasze włosy właśnie na długościach i końcach narażone są na zniszczenie, rozdwojone końce, przesuszenie. Do tej pory odbudowanie tych warstw było niemożliwe, aż do momentu stworzenia przez Jean Paul Mynè zabiegu Thermo Repair potocznie nazywanego botoxem na włosy. To innowacyjny system leczenia włosów na bazie ceramidu którym możemy się pochwalić jako jedyni na świecie. To zabieg specjalnie zaprojektowany dla włosów kruchych, suchych, zniszczonych, matowych! Po zabiegu włos będzie wzmocniony, chroniony przed uszkodzeniami poprzez odbudowanie warstw keratynowych, błyszczący i zdrowy! Dodatkowo zabieg jest wegański i nie testowany na zwierzętach!

Po zabiegu zalecamy zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Infuzja tlenowa na skórę głowy jest oparta na działaniu cząsteczki tlenu. Zabieg polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, dobranych do indywidualnego problemu skóry.

Już sam sprzężony tlen podany na skórę głowy wykazuje dobroczynne efekty:

– Pobudza krążenie w skórze

– Dotlenia skórę

– Wycisza pracę gruczołów łojowych

– Wspomaga gojenie się stanów zapalnych

– Zmniejsza kolonie bakterii tlenowych

– Zwiększa elastyczność skóry

Połączenie  zaś tlenu razem z kosmeceutykami trychologicznymi,  wytwarzanymi w nano-technologii zapewnia wysoki stopień przenikania składników aktywnych do skóry głowy. W zależności od tego jakie składniki aktywne podajemy do skóry za pomocą sprzężonego tlenu, możemy likwidować wiele problemów ze skórą głowy oraz włosami. Dodatkowo zabieg jest przyjemny i relaksujący.

– tłusta skóra głowy

– łupież

– łysienie

– wypadanie włosów

– stany łuszczycowe

– swędzenie skóry głowy

– brak –

Po zabiegu zalecamy zakup dedykowanego szamponu do pielęgnacji domowej.

PYTANIA PACJENTEK

Czy botoks to zabieg prostujący włosy?

Nie, jest to zabieg dogłębnie odżywiający włosy.

.Czy botoks Jean Paul Myne obciąża włosy?

Nie obciąża włosów.

Jak często można wykonywać zabieg?

Jeśli włosy są zniszczone rekomendujemy wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach tygodniowych.