MŁODA PIĘKNA ZDROWA – Salon LAUREN Sosnowiec

Każda młoda kobieta jest piękna i zdrowa. Co za tym idzie wraz z wiekiem ubywa zdrowia i ubywa piękna. Nie musi wcale tak być. Możemy to zmienić.

Poświęcając czas dla siebie zdecydowanie rośnie nasza samoocena. W Lauren możesz spędzić miły dzień, a my zadbamy o Ciebie i zatrzymamy dla Ciebie czas. Zaczynając od fryzjera – przeprowadzimy szaloną metamorfozę, która ujmie lat i doda charakteru. Następnie przechodząc do gabinetu kosmetologicznego dobierzemy idealną serie zabiegową dla Twojej skóry. Oczyszczanie, odżywianie i działanie anti- aging to Nasze supermoce. Po zabiegu pielęgnacyjnym nadejdzie czas na zabieg upiększający – wypełnimy zmarszczki, a może delikatnie uwydatnimy usta. Na sam koniec czas na ciało. Cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej to już nie problem. Z szeregu różnych zabiegów dobierzemy coś co idealnie wymodeluje Twoją sylwetkę. Na sam koniec tego cudownego dnia chętnie udzielimy rady, co do pielęgnacji domowej oraz umówimy kolejną wizytę.

Lauren to miejsce, w którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Nieustannie poszerzamy Naszą ofertę , aby móc zaproponować każdemu zabieg odpowiedni do jego potrzeb.

Nie każda kobieta ma czas na wizyty w gabinecie, my wychodzimy temu naprzeciw i zapraszamy na konsultacje online. W miarę możliwości postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi na dany problem.

Trendy

Każda kobieta dbająca regularnie o swoją twarz, włosy i ciało wyznacza sobie trendy w zabiegach. Są to dla niej zabiegi Top of the top, które przynoszą spektakularne efekty. Nie patrzmy na otoczenie, decydujmy się na zabiegi, których potrzebujemy, a nie na te które są modne.

TIP 1 KONSULTACJA

Nie bój się pytać, kto pyta nie błądzi. Poproś specjalistę o dokładne wytłumaczenie pielęgnacji domowej, nie wstydź się, że nie umiesz używać konkretnego kosmetyku. Kosmetolog jest od tego, aby ci pomóc.

TIP 2 ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY

Postaraj się znaleźć czas raz w miesiącu na zabieg oczyszczający. Może to być peeling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe lub zabieg manualny. Zadbaj o regularne złuszczanie martwego naskórka, aby uniknąć powstawaniu zaskórników.

TIP 3 PEELING DOMOWY

Zrób sobie w domu spa. Zmieszaj dwie łyżki zmielonej kawy z ulubionym żelem pod prysznic. Wykonaj kolistymi ruchami masaż całego ciała. Kawa ogranicza cellulit, wygładza i ujędrnia skórę.