FRYZJERSTWO Z PASJĄ – Salon LAUREN Sosnowiec

Wieloletnia praktyka pozwala nam zadowolić nawet bardzo wymagających klientów. Znając dynamikę branży oraz zmienność trendów we fryzjerstwie stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i nieustanny rozwój. Starannie selekcjonujemy produkty na jakich pracujemy. Wszystkie zabiegi wykonujemy na najwyższej jakości, profesjonalnych liniach kosmetyków. Przed każdym zabiegiem zapewniamy profesjonalne doradztwo.

 

Wykonujemy:

– strzyżenie damskie i męskie,

– koloryzacje (sombre, ombre, refleksy, baleyage),

– dekoloryzacje,

– regeneracje włosów,

– upięcia włosów,

– zabiegi keratynowe,

– botoks na włosy

– przedłużanie/zagęszczanie włosów (tylko naturalne włosy słowiańskie, obcinane w naszym salonie)

 

Pielęgnacja włosów/ utrzymanie

 

Pielęgnacja domowa włosów to bardzo ważny element zdrowego włosa. Dbaj nie tylko o włosy, ale również o skórę głowy. Oczyszczaj ją regularnie raz w tygodniu wykonując peeling. Zła kondycja skóry głowy to początek wielu poważnych problemów z włosami. Nie przywiązuj się do jednej linii kosmetycznej, zmieniaj i mieszaj produkty profesjonalne.

Odwiedzaj fryzjera regularnie – podcinaj końcówki.

 

Trendy

Propozycji na sezon wśród koloryzacji i cięcia jest bez liku. Ważną rolę odgrywa również ogólny kształt fryzury i wygląd włosów. Trzeba pamiętać by nie poddawać się ślepo trendom, bo one nieustannie się zmieniają. Najważniejsze to fryzura dopasowana do wyglądu i charakteru. Nic tak nie szpeci jak źle dobrana fryzura i kolor. Spośród najmodniejszych fryzur warto wybierać te, które najbardziej będą pasowały do kształtu naszej twarzy.

 

TIP 1 Odżywka – czy warto?

Zawsze warto stosować odpowiednie odżywki dobrane do potrzeb włosów. Najważniejsze jest to by używać ich prawidłowo. Nakładaj je od połowy długości włosów ku końcom, nigdy na skórę głowy.

 

TIP 2 Kawa dla włosów

Bardzo ciekawą propozycjom jest płukanka kawowa, którą przygotujesz w domu. Zaparz kawę, wystudź i przecedź. Dodaj 0.5l wody i tą mieszanką dokładnie wypłucz włosy następnie zmywając je wodą. Kawa doskonale wzmacnia włosy po długości, wygładza i nadaje blasku.

 

TIP 3 Bezpieczna koloryzacja

Przed każdą wizytą u fryzjera poproś go o bezpieczną koloryzację. Używamy świetnych systemów zabezpieczających włosy podczas koloryzacji dzięki czemu ich struktura nie ulegnie zniszczeniu podczas koloryzacji.